KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455405
nr 1245 5405
Oidentifierad konstnär. Signerad. Fartyg, omkring sekelskiftet 1900. Olja på pannå, 41x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:48:06
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr